Firemné konferencie a semináre
Albis Plastic s.r.o. | Armor s.r.o. | Atrea Profi | Barum Continental | Benett s.r.o.
Biesfield Silcom | Castor a Pollux | Coface Slovakia CMS sro | Český komitet CIRED
ČSOB poisťovňa | DHL Express s.r.o | Emel Bratislava | Eur Med - dentálne depo
G4S Security | Goldtime s.r.o. | GS International s.r.o. | INA Kysuce | IPA Slovakia
KKH s.r.o. | Kopretina TN s.r.o. | METRO s.r.o. | MKW Prešov
Parapetrol | Quinta Essentia | RIGIPS Slovakia s.r.o. | Recall s.r.o.
Saint-Gobain Weber Terranova s.r.o. | SBA - basketbalová liga
Slovenská inšpekcia ŽP | Slovenské elektrárne a.s. | Schaumann Slovensko s.r.o
SKF Slovensko | SMS 7 a.s | SPP a.s. | TJ Sokol Tišnov | T-mobile
Techniserv | Úrad pre dohľad nad ZS | VEIDEC SK, s.r.o. | Vojenská správa budov, MPSVR SR

 

 

16.9.2013  

Poloha vynikajuca pre tych, ktori potrebuju oddych v lone prirody, vytkla by som akurat prijazdovu cestu, inak okolie paradicka
Co sa hotela tyka, je mladsi ako sa na prvy pohlad zda, ale podstatne je, ze je v nom cisto
Vybavenost je...celkom fajn, akurat, bazen je dost malinky a detsky kutik by asi zniesol tiez trochu lepsie vybavenie
Personal je jeden z najlepsich zo vsetkych x hotelov, ake sme na Slovensku navstivili, fakt mily, usmiaty, napomocny, SUPER
Služby - odporucam maserku, velice sikovne ziena :)
naozaj sme boli so vsetkym velmi spokojni, radi sa vratime

 nevyslo nam velmi pocasie, ale s tym sa nedalo nic robit :)
prijazdova cesta bola trosku adrenalinova, ale zvladli sme bez akejkolvek ujmy... ale v zime si to fakt neviem predstavit

rodina Kováčiková26.8.2013

Dobrý den, chceme sa podakovat za príjemný pobyt ešte lepší personál, boli sme spokojní a uvažujeme aj buducej navšteve Vašho hotela

s pozdravom rodina Uličná.

 

11.8.2013

Dobrý deň pani Callová,

ešte raz by som sa chcel v mene nás všetkých, ktorí sme boli u Vás ubytovaní počas nášho tábora poďakovať  za Vašu ústretovosť a spoluprácu.

Prajem Vám veľa Božieho požehnania, sily, vytrvalosti a mnoho spokojných klientov aj v nasledujúcom období.

S pozdravom

Mgr. Marián Kaňuch, zborový farár

Evanjelický a.v. cirkevný zbor Žilina

Námestie Žilinskej synody 2

010 01 Žilina

 

31.7.2013

Dakujem pekne  za prijemne straveny pobyt v prekranom hoteli Havrania.

 

S pozdravom
 
Ing.Július Labaj

EYA interiér, s.r.o.

14.7.2013

Some time ago my family and I came to your town on vacation and stayed. 
We want to express to you our gratitude for your warm welcome and good service. 
Our children were very happy and satisfied your. My wife and I also had a great time and got a lot of positive emotions. Thank you once again for the wonderful time we spent with you. Your staff were so kind to me, I do not know how to thank you. My family really enjoyed your. I will recommend your to my friends. My children said that your The Best . 
Maybe you would could, send any your promo-goods, souvenirs or other production that each time using it, we always remembered heat and a cosiness.

with respect Sergey Karaulnykh

3.5.2013

Dobry den pan Mravik,

/Jazykové kurzy Orbis Pictus, s.r.o./

 

chcem sa Vam touto cestou podakovat za vyborne pripraveny jazykovy kurz v Zazrivej :-).

Vysoko hodnotim profesionalitu a pristup Vasej lektorky, Miliny Labatovej.

Vyborne bol vyvazeny " reading, listening a speaking", zaujimave temy pre konverzacie

a rozne aktivity pri uceni  ... proste SUPER !

Prijemny bol aj nadstandardne priatelsky pristup majitelov hotelu a to nehovorim o krasnej

prirode naokolo ...

 

Velka vdaka naozaj, bol to uzitocne straveny cas pre mna, myslim, ze som sa v anglictine vyrazne posunula.

S pozdravom

Elena Killingerova

Erste Group IT SK

 

21.1.2013

SUN Outdoor, o.s., ZK Design, a.s., Velka Polom, 

28.7.2012

Boli sme u vás veľmi spokojní s prostredím, hotelom aj so stravou.Možno bolo pár napätých momentov, ktoré sme však vo vzájomnej komunikácii nakoniec vyriešili. Ďakujeme, že ste prijali takú veľkú skupinu, čo nesie svoje dôsledky a nápor. Ďakujeme za pobyt, pomoc a ústretovosť. Dievčatá boli vynikajúce, nie je časté stretnúť tak výborný personál. Ďakujeme aj za pomoc vašim synom. Sobotný obed bol veľmi chutný a ďakujeme, že ste našli naozaj miesto pre každého z hostí a zvládli celý ten nápor množstva ľudí.

Plamienok, n.o., Bachoríková Daniela

5.5.2011
Chcem pochváliť, ako sa hotel Veľká Havrania za roky, čo k Vám chodím zmenil. Od namáhavejších začiatkov sa služby, ochota a prostredie menilo stále k lepšiemu. V dnešnej dobe ste horským hotelom na úrovni, s perfektnou rodinnou atmosférou, vynikajúcou kuchyňou a veľkým výberom využitia voľného času. Za povšimnutie a pochvalu stojí perfektné welness, kde sa hostia môžu dobre zrelaxovať. To všetko spečaťuje krásne prostredie vôkol. Do budúcna držím palce a verím, že ľudia zo Slovenska ale aj zahraničia Vás objavia a budú sa neustále vracať. Pretože u Vás je vidieť, že na Slovensku máme kvalitné služby a je u nás čo k videniu.
S pozdravom Dipl. Ing. Jan Svitok, majiteľ CRS Service Wien G.m.b.H

5.8.2010
Dobry deň, rada by som sa Vám v mene svojom aj v mene mojich detí poďakovala za príjemne strávený pobyt u Vás v Zázrivej. Napriek počasiu máme krásne spomienky a zážitky aj vďaka Vám. Skvelá kuchyňa, ochotný personál, príjemná atmosféra a osobný záujem o klienta - veľmi dobre. Prajem všetko dobré v osobnom aj pracovnom živote :)))
Kamila Dragašičová
 
31.7.2010
Dobrý den, ještě jednou chceme poděkovat za příjemný pobyt a perfektní služby ve vašem hotelu. Posílám prvních pár fotek z příjemného čtvrtečního překvapení. Až bude čas zpracuji ještě nějaké, pokud se vám budou hodit na stránky, udělá mi to radost.
Přejeme hodně spokojených hostů.
Někdy na viděnou
Rodina Pagačikova
 
25.7.2010
Dobrý den Callovi, velmi rádi by jsme Vám chtěli poděkovat,alespoň touto cestou, za příjemně strávený týden u Vás na Havranii. Především děkujeme za báječný přístup Váš i Vašeho personálu, skvělou kuchyni a počasí, které jste nám na náš týden objednali. Přejeme Vám spoustu dalších spokojených návštěvníků a Vám i celé rodině nechť se stále dobře daří. Pokud tedy hledáte krásné výhledy, příjemné ubytování s báječným přístupem veškerého personálu, úžasný wellnes, vřele doporučujeme hotel Havrania v Zázrivé!!!
Lucie Jírová, Petr Kalaš
 
27.6.2010
Dobrý den paní Callová, minulý týden se mi od Vás vrátili rodiče z dovolené. Ráda bych Vám, Vašemu manželovi i všem Vašim zaměstnancům poděkovala za péči, kterou jste jim věnovali. Přijeli nadšení, spokojení a hlavně odpočatí. Moc se jim u Vás líbilo. Pobyt ve Vašem hotelu si nemohou vynachválit. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně štěstí. Ať se Vám všechno daří!
S pozdravem Štěpánka Kopačová (roz. Kouřimská)
 
25.6.2010
Děkuji za fakturu a laskavou péči o zákazníka, velmi si to tam pochvalovali a líbilo se jim vše od ubytování, jídlo a příjemnou obsluhu a krásný wellnes. Kéž máte více zákazníků, když o ně umíte tak hezky pečovat.
Karolína Uhlířová, ARMOR s.r.o.
 
13.6.2010
Oficiálně Vám chci poděkovat za excelentní péči, s kterou jste se o nás starali. Chci jen podotknout, že pokud kvalitní a náročná firma hledá perfektní a profesionální přístup k hostům, krásnou přírodu a vždy slunečné počasí v duši, vybere si vždy Hotel Havrania v Zázrivé. Posílám pár foteček.
Srdečný pozdrav, Ing. Michal Jouza
Foto: Papp Foto: Papp Foto: Papp Foto: Papp

12.6.2010 - 19.6.2010
Dobrý den paní Callová, minulý týden se mi od Vás vrátili rodiče z dovolené. Ráda bych Vám, Vašemu manželovi i všem Vašim zaměstnancům poděkovala za péči, kterou jste jim věnovali. Přijeli nadšení, spokojení a hlavně odpočatí. Moc se jim u Vás líbilo. Pobyt ve Vašem hotelu si nemohou vynachválit. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně štěstí. Ať se Vám všechno daří!
Štěpánka Kopačová (roz. Kouřimská)
 
27.1.2009
www.etrend.sk/relax/hotely/havrania-rozpravka-v-zazrivej/
Ahojte Callovci, čítali ste to? Fíha, samá chvála. To je super, už sa teším na vás, aj na pobyt u vás. Keby ešte trošku snehu pripadlo, ale zasa nie veľa. Srdečne vás pozdravujem a držím Vám palce, nech sa Vám darí.
A. Kustrová
 
26.1.2009
Dobrý deň,
keďže sme sa pri odchode už osobne nestretli, chceme sa Vám aspoň touto cestou poďakovať za veľmi príjemný pobyt a kvalitné služby. Bolo to pre nás prijemným prekvapením, pretože na Slovensku je takýto pristup k zakaznikom stále veľmi zriedkavý, veľmi dobra kuchyňa, starostlivý a seriózny prístup Vás i personálu. Určite dobré referencie o Vás pošleme ďalej našim priateľom a známym. S prianím všetkého dobrého i naďalej a ešte dobrej sezóny
Zuzana a Marek Kalavski
 
13.1.2009
Vážení manželé Callovi,
dovolte nám, abychom Vám ještě jednou poděkovali za velmi příjemně strávenou rodinnou dovolenou a příchod Noveho roku. Musíme velmi pochválit Vašeho kuchaře a personál, který v každé chvíli plnil naše přání a tím nám dal pocit, že jsme se u Vás cítili jako doma. Děláte to velmi dobře. Přejeme Vám, ať se Vám daří a rádi Vás navštívíme i při naší letní dovolené.
Ullrichovi
 
16.1.2008
Keď som prišla v pondelok ráno do práce, počúvala som samé chvály a superlatívy na Váš hotel. Všetci boli nadmieru spokojní a veľmi sa im páčilo. Dovoľte mi teda v mene našej spoločnosti vysloviť obrovské ďakujem vsetkým, ktorí sa podielali na spolupráci pri organizovaní a uskutočnení pobytu nášho managementu. Poďakovanie taktiež patrí čašníkom a radi by sme sa poďakovali kuchárom, ktorí sú v našej spoločnosti považovaní "za kuchárov najlepších v strednej Európe" . Ďakujem Vám veľmi, veľmi pekne, za Váš čas a ochotu, za to, že ste, poviem to na rovinu, splnili každé naše želanie-otravovanie. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami, bolo mi potešením.
Marta Soláriková, DKI Plast, s.r.o.
 
27.7.2008 - 2.8.2008
Dobrý den, ohledně rezervace bylo vše v pořádku a nenastaly žádné problémy. S kvalitou služeb v hotelu jsme byli přímo nadšeni, stravování bylo na vysoké úrovni, veškerý personál byl velmi milý! Máme malé děti, které uvítali hlavně bazén a dětské hřiště. Dlouho jsme nebyli na tak perfektní dovolené.
www.limba.com
 
26.7.2008 - 2.8.2008
Vrátili sme sa od Vás s krásnymi dojmami. Nie len nádherné okolie, ktoré všetci Vaši hostia obdivovali a fotografovali, ale aj úžasne milý personál, ochotný, pohotový a vždy usmiaty. Ďakujeme , budeme na Vás vzpomínať a určite sa vrátime.
www.limba.com
 
01.7.2008 - 6.07.2008
Dobrý deň! s dovolenkou na Orave sme boli nadmieru spokojní. Hotel Havrania sa nachádza v krásnom prostredí, personál bol milý a vyhovel všetkým našim požiadavkám, ubytovanie tiež splnilo všetky naše predstavy. Vybavovanie dovolenky prebehlo bezproblémov a v budúcnosti určite ešte využijeme služby Vašej CK. Za pekne strávený čas Vám touto cestou ďakujeme, s pozdravom Veronika Péderová.
www.limba.com
 
24.5.2008 - 31.5.2008
Dobrý den, byla jsem velice spokojená, jak se službami od Vás tak v hotelu se nám všichni snažili maximálně vyjít vstříc.
www.limba.com
 
17.2.2008 - 23.2.2008
Pobyt bardzo udany, obsługa miła, warunki zgodne z ofertš. Pozdrawiamy serdecznie . Pobyt bol velmi dobrý,obsluha mila ,služby podla ponuky.Pozdravujeme srdečne
www.limba.com
 
26.1.2008 - 3.2.2008
Miejsce i obsługa byli wspaniali. Natomiast bezwzględnie powinniście Państwo uprzedzać turystów, że powinni zabierać tam łańcuchy na koła!
www.limba.com
 
11.1.2008 - 13.1.2008
Výber lokality, ale aj hotela nam veľmi vyhovoval. Musím oceniť úroveň a množstvo ponúkaných služieb v okolí a vyzdvihnúť by som chcel najmä obetavosť personálu. Boli naozaj veľmi milí a ochotní.
www.limba.com
 
7.12.2007
Chcela by som sa Vám poďakovať za Vašu profesionalitu, za veľmi príjemné prostredie, ktoré ste dokázali vytvoriť pre nás, aby sme sa trochu zastavili a v predvianočnom čase, ktorý je plný zhonu a povinností, si mohli vychutnať takmer rodinnú atmosféru pri Vašom krbe, s výborným jedlom a milým personálom. Zvlášť chcem poďakovať, že ste boli ochotní ošetriť moju roztržitosť a poslať mi zabudnutý poznámkový blok s Certifikátom. Želám Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a úspechy v ďalšej práci.
Eva Š.
 
15.11.2007
Witam, wszystko zgodnie z opisami na najwyzszym poziomie, jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam z Panstwa uslug w przyszlosci:)
www.limba.com
 
2.11.2007 - 5.11.2007
Dobry deň, veľmi rada by som sa Vám a celému kolektívu hotela poďakovala za úžasný pobyt. Myslím, že neexistovalo niečo, čo by nám zamestnanci neboli schopní a ochotní splniť. Odchádzali sme od Vás s úžasnými spomienkami. Ďakujem.
Petra
 
1.11.2007 - 4.11.2007
Witam, wszystko zgodnie z opisami na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam z Państwa usług w przyszłości:)
www.limba.com
 
1.8.2007
Pobyt w hotelu Havrania byl dla nas wysoce satysfakcjonujacy. Oceniamy bardzo wysoko obsluge, wyzywienie, zakwaterowanie. Z przyjemnoscia tam powrocimy. Prosimy o tym nikomu jednak nie mowic, poniewaz chcemy by wolne miejsca zostaly dla nas :).
www.limba.com
 
14.7.2007 - 21.7.2007
Pobyt w hotelu Havrania był dla nas wysoce satysfakcjonujšcy. Oceniamy bardzo wysoko obsługę, wyżywienie, zakwaterowanie. Z przyjemnościš tam powrócimy. Prosimy o tym nikomu jednak nie mówić, ponieważ chcemy by wolne miejsca zostały dla nas :).
www.limba.com
 
8.7.2007
Spokojenost 100%, až na několik dní špatnmého počasí. Ale to asi není ve Vaší moci a člověk si alespoň trochu odpočal.
www.limba.com
 
17.6.2007 - 24.6.2007
Dovolená byla perfektní, hotel je umístěn v krásném a klidném místě, pokoje slušně zařízené, jenom jsme museli urgovat výměnu ručníků. Bazén, který je v hotelu k dispozici, byl čistý, na personál hotelu si nemůžeme stěžovat. VYJADRENIE RIADITELA HOTELA: Dobrý deň V každej kúpelni v našom hoteli sa nachádzajú informatívne letáky, ktoré používa väčšina hotelových zariadení. Je tam uvedené v troch rečiach: "uteráky na vešiaku znamenajú "použijem ich opať uteráky vo vani znamenajú "prosím vymeniť".Je to tam napísane z dôvodu tzv. Zeleného programu, lebo takýmto spôsobom šetríme životné prostredie (pracie prášky, fosfáty). Ak by nejaký zákazník požadoval meniť uteráky každý deň, jednoducho ich každé ráno hodí do vane. Je to bežná prax aj v zahraničí. Treba si viac všímať informatívne letáky v hotelových zariadeniach. Dakujem.
www.limba.com
 
5.5.2007
Szanowna Pani, Bardzo miły urlop i warunki w wybranym hotelu.
www.limba.com
 
11.6.2007
Chcela by som Vám a celému personálu hotela poďakovať v mene našej firmy za skvelé služby, úžasnú obsluhu, vynikajúce jedlá a za vašu obetavosť a láskavosť hlavne v neskorých, respektíve skorých ranných hodinách. To úžasné prostredie v okolí hotela dotváralo skvelú atmosféru. Ďakujeme a prajeme Vám veľa príjemných a vďačných hostí.
Jana Sýkorová a tím APS
 
7.5.2007
Chtěli bychom Vám poděkovat za příjemných pár dní strávených na vašem hotelu. Moc se nám u Vás líbilo a určitě přijedeme znovu.
Jiří Polach
 
6.2.2007
Síce neskoro ale predsa posielam sľúbené fotky z dovolenky vo vašom hoteli. Na vašej webkamere vidím že sezóna sa predsa rozbehla! Keď budem mať cestu okolo, tak sa určite zastavím. Ďakujeme za super pobyt, boli sme maximálne spokojní! Pozdravujeme celý personál a Evička aj mačičky :-)
Rodina Pappová
Foto: Papp Foto: Papp Foto: Papp Foto: Papp

4.10.2006
Práve som vyhodnotil spätné väzby (reakcie) zo seminára a "školiace zariadenie a ubytovanie" získalo spomedzi všetkých položiek najvyššie skóre. Po slovensky to znamená, že najviac zo všetkého sa im páčilo ubytovanie a prostredie. Dobre ste si zvolili miesto na hotel. A z kuloárov viem, že ženy oceňujú čistotu a vkus hotela. Ja oceňujem ochotu a pružnosť, s akou ste so mnou jednali. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
PhDr. Ivan Valkovič
 
27.09.- 01.10.2006
Dobry den, posilam krasny pozdrav z Brna a chtela bych Vam podekovat za moc pekny pobyt u Vas. Odjizdeli jsme vcera odpoledne a nestihli jsme se s Vami rozloucit, tak to ted napravuji. Vas hotel i personal je moc prijemny, okolni priroda prekrasna, urcite se k Vam zase nekdy vypravime. Pozdravujte od nas prosim take manzela a personal za barem a tesim se nekdy nashledanou,
Jana Švábová
 
10.9.2006 - 16.9.2006
Dovolena se nam vydarila, byly jsme moc spokojeni. Jak to pujde vyuzijeme opet Vase sluzby
www.limba.com
 
16.8.-20.8.2006
Na zaklade velmi kladneho ohlasu členu našeho Lions klubu, kreří se účastnili pobytu ve Vašem hotelu ve dnech 16-20.8.2006 a s pověřením výboru našeho klubu Vám posílam tento dopis. Chceme Vám a ostatním z Vašeho personálu jmenovitě Ivance a Jaroslavovi vyjádřit poděkováni za bezchybnou a enermní práci pri vytváření příjemného prostředí pro nás, za perfektní servis, za programové zajištení, zkrátka chceme Vám poděkovat za celý krásný pobyt u Vás. Věřím, že příští rok Vás opět požádáme o umožnení pobytu ve Vašem hotelu. Ješte jednou děkujeme a tešíme se opét na viděnou.
Ing. Václav Hofreiter, 1.st Vice President
 
11.8.2006 - 15.8.2006
Byli jsme velmi spokojeni, jak s přístupem personálu, poskytnutými službami, tak i celkovou úrovní hotelu.Tento hotel budeme doporučovat přátelům.
www.limba.com
 
7.8.2006 - 9.8.2006
Hotel sám se nám líbil, je odtud krásná vyhlídka, dostatek parkovacích míst, pokoj byl celkem příjemný, převažující "nekuřáckost"hotelu nám také vyhovovala. Měli jsme smůlu na počasí, po velkých vedrech předchozích dnů začalo pršet, což poněkud měnilo naše plány, také kabinová lanovka na Chleb přesně v termínu našeho pobytu nejezdila. Ale i tak jsme si užili procházek a výletů do krásného okolí. Co nás naprosto fascinovalo a příjemně kompenzovalo počasí, byla možnost objednat si na celou hodinu jen sami pro sebe hotelový bazének, čehož jsme denně využívali. Slečna, která nás obsluhovala, byla velmi vstřícná a ochotná.Spokojeni jsme byli i se stravováním,(i když večeře byly o třech chodech až příliš vydatné), vychutnávali jsme výborné pečivo a kvalitní uzeniny. Vážně uvažujeme o tom, že si pobyt možná na podzim zopakujeme a "dotáhneme" to, co nám počasí překazilo.
www.limba.com
 
22.7.2006 - 30.7.2006
S pobytem v Zazrive v hotelu Velka Havrania jsme byli velice spokojeni.Vysoka uroven sluzeb, prijemne prostredi i ochotny personal, to vse ucinilo z nasi dovolene jednu z nejhezcich. Pocasi se nam take vydarilo, vic jsme tedy si nemohli prat. Jen bychom uvitali, kdyby se hotel nebal casteji zarazovat do jidelniho listku typicka jidla slovenske domaci kuchyne. Jeste vice by to podtrhlo mistni kolorit. Co se tyce Vaseho rezervacniho systemu, moc jsme si pochvalovali tu skutecnost, ze jsme meli moznost zalohu na zahranicni dovolenou platit doma v domaci mene. Bylo to velmi pohodlne. Muzeme Vas ujistit, ze pri dalsi dovolene na Slovensku urcite opet vyuzijeme sluzeb Vasi spolecnosti.
 
22.7.2006 - 29.7.2006
Naše dovolená proběhla bez nejmenších kompikací.Rezervace a vyřízení ubytování bylo jednoduché, rychlé, bez problémů. Ubytování bylo na nejvyšší úrovni. Hotel Havrania je umístěn v nádherném prostředí, je dokonale a pěkně vybaven, služby jsou nadstandardní. Velký dík patří personálu hotelu, který byl velmi vstřícný, příjemný, s profesionálním vystupováním. Bylo vidět, že všem záleží na naší spokojenosti. Velká pochvala patří také kuchařům, jídlo bylo výborné, velký výběr. Bála jsem se, že by mohl být menší problém pes, se kterým jsme na dovolenou jeli, ale ani ten nikomu nevadil, vše bylo v pořádku. Hotel budu určitě všem doporučovat, neměli jsme jedinou připomínku. Na dovolené jsme byli autem, takže jsme dělali nejrůznější výlety do okolí. I počasí nám přálo, takže jsme byli nadmíru spokojeni.
www.limba.com
 
16.6.2006 - 18.6.2006
Velmi sa nam s priatelkou pacilo, ci uz to boli sluzby alebo personal, ktory bol velmi ochotny a vo vsetkom nam vysiel v ustrety. Trochu nam v tento termin chybalo ze miestnost pre biliard, sipky, stolny tenis, bola obsadena, avsak chapem ze v danom termine bolo skolenie a miestnost bola obsadena. Celkovy dojem bol vynikajuci a odchadzali sme spokojny a plny krasnych pocitov z prostredia v ktorom sme stravili vikend
www.limba.com
 
25.3.2006 - 26.3.2006
Naše dojmy jsou jen ty nejlepší!!!! Byly jsme velice spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem a samozřejmě i s personálem... Pohledy jsme rozdali po našich dobrých známých a všichni by se k Vám rádi podívali.
www.limba.com
 
26.2.2006 - 28.2.2006
V průběhu našeho pobytu jsme byli velmi spokojeni jak s kvalitou Vašich služeb a ubytování, tak i s celým průběhem trvání pobytu. Určitě se na Vás ještě někdy obrátíme.
www.limba.com
 
14.1.2006 - 16.1.2006
Na dovolenke sa nam velmi pacilo, ubytovanie je vyborne, v nadhernom prostredi, strava vynikajuca, urcite sa sem este vratime
www.limba.com
 
7.10.2005 - 9.10.2005
Pobyt bol veľmi príjemný a boli sme spokojní.
www.limba.com
 
15.8.2005 - 21.8.2005
K dovolené, kterou jsme si rezervovali přes Váš systém LIMBA, nemáme absolutně žádné připomínky, ať k rezervaci, nebo k pobytu. Všechno bylo bezvadné, hlavně zaměstnanci v ubytovacím zařízení Velká Havrania, kteří byli velmi příjemní a ochotní. Děkujeme za krásnou dovolenou a rádi se na Vás opět obrátíme.
www.limba.com
 
26.7.2005 - 30.7.2005
Pani Kralovicova,s Vasimi sluzbami sme boli spokojni. A nemame ziadne vyhrady ani voci hotelu. Napriek tomu, ze to bolo objednavane na poslednu chvilu, dopadlo to vsetko velmi dobre. Vratane pocasia. Dakujeme. Urcite sa na vas obratime aj v buducnosti A uz sme dali kontakt aj znamym. Arendacka
www.limba.com
 
15.6.2005 - 25.6.2005
Ich habe ihnen am 02.07. eine e-mail gesendet und haben unsere sehr zufriedenheit von der Unterkunft, sowie den Betreiber und den Personal zum Ausdruck gebracht und möchten uns nochmals herzlich bei den Team bedanken.In meiner e-mail habe ich auch ihnen geschrieben das touristisch muss einiges noch gemacht werden ( bessere Ausschilderung der Wandermarkierung ) oder Prospekte und Wanderkarten Mehrsprachig z.B.: in deutsch.Trotz des bescheidenen Umfeldes (Städte und Dörfer, Infrastruktur ),was einen sehr befremdet vor kam, war es ein sehr schöner Urlaub bei ihnen .Ich möchte mich Lobend über die freundliche und hilfsbereiten Menschen in der Slowakei bedanken. Dieser Urlaub werden wir in guter Erinnerung behalten. Ich möchte mich bei den Team Limba sehr bedanken, wir sind sehr mit ihnen zufrieden . Meine Bewertung für das Hotel ist sehr gut.
www.limba.com
 
23.5.2005 - 27.5.2005
Dovolenka bola skvelá...ubytovanie, strava, prostredie, služby, boli výborné a boli sme so všetkým spokojný.
www.limba.com
 
28.4.2005 - 3.5.2005
Szanowny Panie1. Sposób rezerwowania w BT Limba jest bardzo wygodny, prosty, szybki. 2. Z pobytu w Hotelu Górski w Zazriva - Havrania jesteśmy bardzo zadowoleni - położenie na uboczu, w pięknej okolicy, spokój, wygodny i obszerny pokój bardzo nam odpowiadały. Przede wszystkim jednak chcę podkreślić wspaniałą atmosferę stwarzaną przez Gospodarzy hotelu, Ich troskę o jak najlepsze warunki wypoczynku przez gości. Do tego smakowite posiłki. Warunki wypoczynku były więc doskonałe.
www.limba.com
 
13.3.2005 - 15.3.2005
Az Önök által foglalt üdüléssel nagyon meg voltunk elégedve. A tulajdonos és felesége nagyon korrktül és segítőkészen fogadott és látott el minket pihenésünk alatt. Az étkezés finom volt és bőséges. A szobák kényelmesek és tiszták. Ismerőseim és barátaim körében ajánlani fogom az Önök honlapját és szolgáltatásait.
www.limba.com
 
14.6.2003 - 21.6.2003
Se službami Vaší agentury i se službami poskytovanými v hotelu jsme bylispokojeni. Personál hotelu je velmi příjemný a vstřícný. Rovněž jídla byla dobrá. V budoucnosti hodláme Vašich služeb opět využít.
www.limba.com
 
1.3.2003 - 8.3.2003
Wszytko przygotowane bardzo starannie. Jest czysto i pachnaco. Wlasciciele bardzo uprzejmi.
www.limba.com
 
9.2.2002 - 15.2.2002
Boli sme nadmieru spokojní a na slovenské pomery skoro až šokovaní ochotoua kvalitou služieb. Snáď iba jedna drobnosť - častejšie kontrolovať upratovačky a zlepšiť prístupovú cestu.
www.limba.com
 
31.10.2001 - 4.11.2001
Dziekuję - było bardzo miło. (Ďakujem - bolo veľmi príjemne.)
www.limba.com
 
29.4.2001 - 4.5.2001
Dear Madam, Answering to your e-mail, we can tell you that we spent very good holidays in your country. The hotel where we stayed was very well situated in a quite little town Zazriva (far from lots of tourists) and with a great view on the mountains (male fatre). The rooms were clean and the beds confortable. The owners are a charming joung couple, very nice and always ready to help us in every thing. I must had that at this time we were nearly always the only clients in the hotel, so that they had a lot of disponibility for us. In the reservation formular we choosed a half pension system. But we noticed that in the half pension, the portions are very small and the choice not so interesting (most of all for the children). So we changed, and decided to choose from the menu everyday. As it was not yet full season, unfortunately we could not use sauna or swimming pool, but we did go rafting. The hotel booked it for us directly. Zazriva is well situated, not too far from Terchova, where there is a lot of choice for walking or skiing in the mountains. I thing that this is all I can say on our holidays. I can add that on your internet site, when we reach the phase of paiment (confirmation of payment) the text is in Slovianski and it is difficult to know if the paiement has been done correctly. There is a lack of explanation on how to reach the hotel (plan). Moreover, you did not give us the name of the hotel, but only the address and it was not so easy to find. I think that we will use again your company to go back on holidays in your beautiful country. Yours sincerely.
www.limba.com