escape plan namestovoEscape Plan je jedinečná a fascinujúca hra, v ktorej je skupina (2 - 5) ľudí uzamknutá v miestnosti, ktorá na prvý pohľad a dojem vyzerá ako obyčajná, bežná izba. Účastníci musia využiť rôzne prvky, objekty a indície, ktoré v miestnosti nájdu aby vyriešili sériu hlavolamov, hádaniek a záhad, ktoré vedú k nájdeniu spôsobu ako uniknúť z miestnosti v stanovenom čase. Hoci hra pozostáva z menej i viac náročných úloh nevyžaduje žiadne špeciálne schopnosti. Kľúčom k úspechu je vzájomná komunikácia a spolupráca.

Čas bude vaším úhlavným nepriateľom, pretože na vyslobodenie sa máte len 60 minút! Každou uplynutou minútou sa zvyšuje adrenalín a až do poslednej chvíle neviete, či ešte budete musieť otvoriť ďalší zámok, alebo ste konečne našli cestu von.

 

Cena hry

  • Od 6 € / osoba
  • 40 € / skupina
  • študenti a mládež 30 € /s kupina

Ponúkané izby

THE GODFATHER (2 - 4 hráči)
Kedysi dávno si požiadal hlavu mafie o láskavosť. Teraz prišiel čas splatiť staré dlhy. Nie je to ale jednoduché. Postupne dostávaš úlohy, ktoré musíš spolu so skupinou gangstrov splniť a tak vykúpiť svoj dlh. Dokážeš to?

RODINNÉ TAJOMSTVO (2 – 5 hráčov)
Si jedným z členov tímu lovcov záhad a prichádzaš do starého domu, ktorý je opradený tajomstvami a legendami. Tvojou úlohou je odhaliť jeho dobre strážené tajomstvo. Tím, ktorý sa o to pokúsil pred vami, bez stopy zmizol. Čas beží... dokážeš to?

Kontakt

0915 040 555
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.